نرم افزارهای انتقال تصاویر دوربین های مداربسته

نرم افزارهای انتقال تصاویر

 

با استفاده از نرم افزارهای انتقال تصاویر دوربین مداربسته کاربران می توانند دوربین های امنیتی خود را از راه دور و از طریق اینترنت مشاهده کنند. در ادامه به معرفی این نرم افزارها برای برندهای مختلف می پردازیم:

  1. نرم افزار IVMS4500 – برای انتقال تصویر دوربین  های  هایک ویژن
  2. نرم افزار HikConnect – برای انتقال تصویر دوربین های هایک ویژن
  3. نرم افزار HilookVision–برای انتقال تصویر دوربینهای هایلوک
  4. نرم افزار Smart PSS – برای انتقال تصویر دوربینهای داهوا
  5. نرم افزار iViewer – برای انتقال تصویر دوربینهای  Vivotek
  6. نرم افزار EZVIZ – برای انتقال تصویر انواع دوربین های مداربسته
  7. نرم افزار Eye4 – برای انتقال تصویر  انواع دوربین  های مداربسته

در ذیل به معرفی اجمالی و همچنین قرار دادن لینک دانلود هر نرم افزار میپردازیم :

1.دانلود IVMS4500 – نرم‌افزار پخش فیلم دوربین مداربسته برای هایک ویژن

نرم افزار iVMS-4500 یکی از نرم افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته است که برای تلفن همراه بر اساس سیستم عامل اندروید (نسخه 4.0 یا بالاتر) یا IOS  طراحی شده است. این نرم افزار برای نظارت از راه دور، پخش زنده از دستگاه DVR و NVR، کنترل دوربین شبکه، پخش فایل های ضبط شده، مدیریت تصاویر، کنترل خروجی زنگ هشدار و کنترل دوربین PTZ استفاده می شود. با استفاده از این نرم افزار که در دستگاه شما نصب می شود، می توانید از طریق Wi-Fi بر سیستم مداربسته خود در هر کجا که هستید دسترسی داشته باشید.

Download Now (لینک دانلود برای اندروید )

Download Now (لینک دانلود برای IOS)

2. دانلود Hik-Connect – نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته هایک ویژن

برنامه Hik-connect یک سرویس جدید است که هایک ویژن آن را ارائه کرده است. با کمک این اپلیکیشن می توانید تصاویر مداربسته را به صورت زنده و یا بازپخش در هر زمان از هرجایی که هستید مشاهده نمائید. همچنین زمانی که آلارم سیستم شما به صدا در می آید این برنامه به وسیله نوتیفیکیشن به شما اطلاع رسانی می کند.

Download Now (لینک دانلود برای اندروید )

Download Now (لینک دانلود برای IOS)

3. دانلود HilookVision – نرم‌افزار پخش فیلم دوربین مداربسته برای هایلوک

نرم افزار HiLookVision در دوربین هایلوک یک نرم افزار چندکاره است که برای دوربین های تحت شبکه، دستگاه‌های DVR ،NVR، دستگاه های دیکودر و اینکودر و … مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله قابلیت های ویژه این نرم افزار می توان به امکان پخش زنده، ضبط تصاویر مداربسته، امکان جستجو و بازپخش تصاویر از راه دور، بک آپ گیری از فایل ها و … اشاره نمود.

Download Now (لینک دانلود)

4. دانلود Smart PSS – نرم افزار مدیریت و انتقال تصویر دوربین های مداربسته داهوا

شرکت داهوا یکی از شرکت های مطرح دوربین مداربسته است که مشتریان زیادی در سرتاسر دنیا دارد. این شرکت برای مشاهده و مدیریت تصاویر مداربسته بر روی گوشی نرم افزار Smart PSS را ارائه کرده است. با استفاده از این نرم افزارامکان نظارت بر تصاویر زنده و ضبط شده برای دوربین‌های داهوا میسر خواهد بود.

Download Now (لینک دانلود)

5. دانلود iViewer – نرم افزار مدیریت و انتقال تصویر دوربین های مداربسته Vivotek

از دیگر نرم افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته می توان نرم افزار iViewer مختص دوربین های ویووتک را نام برد. این نرم افزار به کاربران این دوربین ها این امکان را می دهد تا بتوانند از راه دور به تصاویر مداربسته خود دسترسی داشته باشند. رابط کاربری ساده استفاده از این نرم افزار را بسیار آسان کرده است. کاربران می توانند تا تصاویر بیش از 100 دوربین را به صورت زنده مشاهده کنند.

 

Download Now (لینک دانلود)

6. دانلود EZVIZ – نرم افزار پخش فیلم دوربین مدار بسته

نرم افزار EZVIZ با انتقال تصاویر دوربین های مدار بسته روی گوشی موبایل همراه شما، مدیریت سیستم نظارت تصویری را از هر مکانی از دنیا فراهم می‌کند. خوشبختانه این نرم افزار با اکثر دستگاه های DVR و NVR از برندهای موجود سازگاری داشته و از آنها پشتیبانی می کنند. از جمله قابلیت های این برنامه می توان به امکان مشاهده زنده تصاویر، بازپخش تصاویر، سیستم هشدار تشخیص حرکت و … اشاره نمود.

Download Now (لینک دانلود برای اندروید )

Download Now (لینک دانلود برای IOS)

7. دانلود Eye4 – نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته

از نرم افزار Eye4 می توان برای انتقال تصاویر دوربین مداربسته از دستگاه DVR به گوشی همراه استفاده نمود. با استفاده از این نرم افزار می توانید تصاویر دوربین مداربسته خود را از طریق اینترنت مشاهده نمائید. این نرم افزار از دوربین های تحت شبکه پشتیبانی می کند. این نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده ای است که کار با آن راحت تر کرده است.

Download Now (لینک دانلود برای اندروید)

Download Now (لینک دانلود برای IOS)

Tags: , , , ,