نرم افزار

نرم افزار Hikcentral هایک ویژن
این نرم افزار از راه حل های هوشمند نظارت تصویری برای اجرای قدرتمند راهکارهای امنیتی کوچک و بزرگ پشتیبانی میکند . Hikcentral مدیریت یکپارچه سیستم های امنیتی را انجام می دهد وکاربران میتوانند با استفاده از این نرم افزار هوشمند هایک ویژن تمامی سیستم ها را به صورت همزمان کنترل کنند.

نرم افزار هایک ویژن امکان مدیریت تصاویر زنده و ضبط شده ، جستجوی هوشمند درتصاویر بر اساس پارامترهای مختلف و مدیریت هوشمند آلارم را دارد.
انواع راهکارهای HikCentral عبارتند از :
سرور Hikcentral
نرم افزار Hikcentral
کاربران با توجه به نیاز خود میتوانند یکی از راهکارهای بالا را انتخاب کنند.
کاربران میتوانند از سه شیوه مختلف برای اتصال به هایک سنترال استفاده کنند که در ادامه هرکدام را توضیح می دهیم :

امکان اتصال از طریق شبکه محلی به Hik-Central دسترسی به تمامی قسمتهای نرم افزار در بالاترین سطح مدیریت
امکان اتصال از راه دور (وب) توسط PC به Hik-Centralدسترسی به قسمت های مختلف با توجه به سرعت و پهنای باند اینترنت
دسترسی از طریق نرم افزار موبایل به Hik-Central
انعطاف پذیری نرم افزار جدید هایک ویژن امکان دسترسی به تصاویر و مدیریت آنها از هرنقطه وجود داشته باشد لذا با استفاده از این نرم افزار هوشمند میتوان در مواقع بحرانی تصمیمات درست و اساسی گرفت .استفاده از تکنولوژی روز دنیا در طراحی این
نرم افزار باعث شده تا زمان نصب و آماده به کار Hikcentral کوتاه باشد لذا کاربران می توانند در چشم برهم زدنی نرم افزار را روی سیستم خود نصب و از امکانات آن استفاده کنند.پس از نصب نرم افزار ،Hikcentral به طور خودکار تمامی دوربین ها وتجهیزات تحت شبکه را شناسایی و به آسانی آنها را مدیریت و ضبط می کند .مشخصات دوربین ها و برنامه ضبط به طور خودکار با هایک سنترال هماهنگ میشود .
نرم افزار هایک سنترال در غالب یک پلت فورم واحد می تواند سیستم های مختلفی مانند سیستم مداربسته ، سیستم دوربین پلاک خوان ، سیستم POS و سایر سیتم هایی که میتوانند از طریق پروتکل های مختلف به نرم افزار وصل شوند پشتیبانی میکند .

این نرم افزار به نحوی طراحی شده است که میتواند پروژه های مختلف در ابعاد کوچک و بزرگ را به نحو احسن پوشش دهد .به عنوان مثال Hikcentral هایک ویژن توانایی ضبط ومدیریت تصاویر دوربین مداربسته به همراه کلیه امکانات هوشمند از جمله VCA را در غالب سرورهای RSM انجام می دهد . هایک سنترال توانایی ضبط تصویر مداربسته دریک یا چند نقطه تحت قابلیت Raid یا ضبط روی دستگاههای هیبرید SAN دارد از این رو کاربران میتوانند تصاویر تعداد زیادی از دوربینها را برای زمان طولانی ضبط کرده و در اختیار داشته باشند .علاوه براین نرم افزار ، هایک ویژن از نرم افزار Rose کمک گرفته تا به کابران کمک کند در شرایط بحرانی با استفاده از تصاویر دوربین و اطلاعات سایر تجهیزات امنیتی بهترین تصمیم را در زمان کوتاه بگیرند .

هیچ محصولی یافت نشد.

چطور میتونیم کمکتون کنیم ؟
ارسال پیام WhatsApp